Usługi

Zaawansowana technologia TLP

Profesją firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest detekcja infrastruktury podziemnej, uszkodzonych kabli elektrycznych i metali. Poza tym TLP oferuje również usługi pomiarowe dla geodezji oraz serwis lokalizatorów.
W bogatym asortymencie TLP można znaleźć detektory renomowanych marek takich, jak Leica, czy Tomkat, szukacze przewodów, a także akcesoria do wykrywaczy.
Przeszkolone grono pracowników, wysokiej klasy sprzęt, błyskawiczna realizacja zamówienia, czy też niewysokie ceny to atuty, które cechują przedsiębiorstwo TLP.

klimatyzacja domowa

Klimatyzacja to pewność odpowiedniej temperatury w trakcie upalnych dni. Tego rodzaju rozwiązania montuje firma Mastar we Wrocławiu.
Współdziałamy z renomowanymi firmami, które mogą zaproponować higieniczne klimatyzatory z aprobatami technicznymi.
Poza dużym asortymentem różnych rodzajów możemy zagwarantować również szybki montaż sprzętu. Samo wykonanie usługi nie zabiera wiele czasu – tylko 1-2 dni. Wcześniej opracowujemy kosztorys i zawieramy umowę.

Ross-Stone.com - Kamienie do ogrodu

Z kamieni można zrobić bardzo wiele rzeczy – od konstrukcji architektonicznych aż po artystyczne dzieła. Zbyt kamienia dekoracyjnego i architektonicznego to propozycja zakładu P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Łupki, kamień polny łupany albo otoczaki to przykładowy| surowiec, który sprzedajemy. Wykorzystuje się go m.in. do konstruowania ścian, umywalek, nagrobków oraz wielu nietypowych przedmiotów.

Kostka betonowa

Przedsiębiorstwo Rem-Budex gwarantuje zainteresowanym kompleksowe usługi brukarskie oraz ogrodnicze takie, jak m.in. utworzenie tarasu z kostki brukowej, budowę murków oporowych, montaż automatycznego nawadniania, jak również wertykulację trawników i prace ogrodnicze.
Impregnacja kostki, a także zaprojektowanie ogrodu poprzedzone jest nieodpłatnymi konsultacjami, w trakcie których kontrahent może przedstawić swoje zamierzenia – Rem-Budex ma indywidualne podejście do każdego klienta.

Frima REPOZ

Przedsiębiorstwo Repoz gwarantuje tworzenie podjazdów z kostki ozdobnej, stawianie murka ozdobnego, zagospodarowywanie terenów zielonych, jak również roboty ziemne.
Repoz zapewnia wykonanie darmowego kosztorysu w 100% przystosowanego do wymagań klienta, najlepszej klasy towary, jak i profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
Grono fachowców, niskie ceny oraz rzetelność wykonania to zalety, za sprawą których firma brukarska cieszy się wciąż rosnącą popularnością wśród klientów.

Wykończenie wnętrz Marcin Zieliński

Firma remontowa Marcin Zieliński zajmuje się wykonywaniem kompleksowych remontów domów, prac tynkarskich, a także oferuje kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi i kompleksowe wykańczanie wnętrz w Pabianicach Od wielu lat oferujemy renowacje mieszkań, w tym np. biur, dzięki dużemu doświadczeniu bez problemu poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

Hurtownia kamienia ozdobnego

Producent akcesoriów ogrodowych i koszy i kamienia z Koronowa zajmuje się hurtem i sprzedażą części architektury ogrodowej. Skład oferuje: fontanny, akcesoria ogrodnicze czy miał węglowy. Profesjonalni sprzedawcy wpłynęli na to, że Skład Koronowo.pl ma wielu usatysfakcjonowanych nabywców. Propozycja adresowana jest do zainteresowanych z Bydgoszczy i okolicznych terenów. Zapoznaj się z ofertą sklepu na witrynie skladkoronowo.pl.

REmonty wnętrz Marcin Zieliński

Szukasz zawodowców, którzy wykonują remonty na terenie Łodzi oraz okolicy? Takich pracowników zatrudnia Zakład Usług Budowlanych Marcin Zieliński prowadzący działalność na terenie Pabianic. W ramach usług firmy dostępne są np. renowacje pomieszczeń, układanie cegły klinkierowej jak również obróbka otworów okiennych. Duże doświadczenie, grupa ekspertów, rzetelność, a także atrakcyjne ceny to cechy, dzięki którym zakład Marcin Zieliński zyskuje coraz większe grono klientów. Nasza pełna oferta opisana jest na stronie naszej firmy remonty-styl.pl – zachęcamy do wybierania naszych usług.

Art-Druk Zakład Poligraficzny Wojciech i Ewa Gałuszka

Firma ArtDruk poleca atrakcyjny katalog opakowań wielowarstwowych kaszerowanych w dobrych cenach. Umożliwiamy szybki transport kupionych materiałów – nasi pracownicy chętnie służą pomocą. Biuro zakładu znajduje się niedaleko Kielc; obsługuje kontrahentów z obszaru wszystkich województw. W branży jesteśmy aktywni od ponad 20 lat, dzięki czemu dostarczamy naszym kontrahentom wyłącznie niezawodne produkty.
artdruk-kielce.pl