Uroda

depilacja laserowa poznań najtaniej

Beauty & Beauty to salon kosmetyczny wykonujący depilację laserową różnych części ciała, np. bikini, łydek, jak i szyi.
Laserowe usuwanie owłosienia, a także depilacja intymna to najlepsza metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia – w gabinecie Beauty & Beauty w Luboniu włosy usuwane są za pomocą lasara Vectus.

Rzetelna obsługa, promocyjne ceny, a także ogromne doświadczenie to atuty, dzięki którym z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa zachwyconych klientów.

Wizaż i stylizacje Edaff

Profesją projektantki Eleny Daff już od dawna jest tworzenie oryginalnych makijaży okolicznościowych i codziennych, a także zagęszczanie rzęs i pomoc w doborze stylizacji i kolorów. Podstawowe usługi to m.in. wizaże ślubne. Ponadto, częste jest wybieranie przedłużania rzęs, a także nauki makijażu w grupach. Zabiegi wykonuję w moim przestronnym gabinecie we Wrocławiu – oferuję specjalistyczną konsultację oraz bardzo dobre ceny za usługi. Ciekawa jej pomysłów?

Elena Daff makijaż okolicznościowy, kreowanie wizerunku, stylizacje

Elena Daff poleca bogaty pakiet usług kosmetycznych. Realizuje również kursy makijażu dla zainteresowanych i ciągle podnosi swoje kwalifikacje w tym fachu. Wizażystka potrafi połączyć talent do robienia makijażu z udzielaniem rad w dziedzinie kreowania wizerunku oraz stylizacji. Oprócz tego, współpracuje z osobami prywatnymi, agencjami modelek, zawodowymi fotografami, projektantami mody.
Wejdź na stronę internetową