Technika

Silniki łapowe

Silniki elektryczne to podstawowy sprzęt, jaki sprzedajemy w naszym sklepie Wamasz w Olsztynie. Każdy z tych produktów to urządzenie wysokiej jakości, który zastosować można do różnych celów.
Silniki indukcyjne mające moc od 0,04 kW do 355 kW jednofazowe, dużej mocy, łapowe, z hamulcem i inne sprzedajemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich oferujemy też elementy dodatkowe i gwarantujemy kompleksowy serwis.

Windpoldźwig schody ruchome

Windopoldźwig to kompleksowy montaż platform najwyższej jakości, dobrych i docenianych producentów. Montujemy m.in.: dźwigniki obrotowe, schody ruchome, praktyczne platformy dla niepełnosprawnych i gwarantujemy błyskawiczny serwis. Oferowane urządzenia charakteryzują się funkcjonalnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. Naszym atutem jest szeroki wybór wyposażenia i wieloletnie doświadczenie w branży. Dział serwisu i konserwacji: Marek Sobczak, tel. 607938399, marek.sobczak@windpoldzwig.pl

Zaawansowana technologia TLP

TLP zajmuje się sprzedażą produktów i usług z zakresu instalacji podziemnych. W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada duży wybór nowych oraz używanych radiodetektorów i innych akcesoriów. Firma gwarantuje realizację zleceń na terytorium całego kraju oraz poza granicami. Zachęcamy do lepszego zapoznania się z ofertą na stronie www.wykrywanie.com.pl.

Platformy Windpoldźwig

Dział Ofertowania:Paulina Wachowicztel. (68) 457 43 07paulina.wachowicz@windpoldzwig.plWindpolDźwig to spółka zajmująca się montażem różnego typu dźwigów dla osób niepełnosprawnych. Dźwigi sprzedawane przez WindpolDźwig są dopasowywane do indywidualnych wymagań klientów i posiadają gwarancję. Spółka znajduje się w Warszawie, ale jej usługi są osiągalne dla klientów z całego kraju.

Firma Eukom-Cabling

Eukom Cabling to popularny sprzedawca okablowania światłowodowego.
Zaoferować możemy kable światłowodowe: pigtaile światłowodowe multimodowe, multipatchcordy światłowodowe, kable stacyjne wewnętrzne, mufy światłowodowe oraz z miedzi: kable antenowe.
Eukom-Cabling realizuje zamówienia na przewody: antenowe, patchcordy krosujące i pigtaile.
Siedziba Eukom-Cablin znajduje się mieście stołecznym; spółka wykonuje instalacje na życzenie klienta i według własnych schematów.

Producent grafenu AGP

Podstawowym towarem firmy Advanced Graphene Products Sp. z o.o. jest Grafen HSMG™ na substracie PMMA, uzyskiwany z nietypowego materiału – metalu w stanie ciekłym. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla przemysłu, które nadaje się m.in. do budowy układów cyfrowych. Prócz tego nadaje się do budowy samolotów. Sprzedaż produktów grafenowych odbywa się poprzez sklep internetowy. Główny produkt to High Strength Metallurgical Graphene, który jesteśmy w stanie przetransferować na podłoże innego rodzaju wskazane przez odbiorcę , bądź też m.in.