MASTERCOMP - wydajność i bezpieczeństwo

Kategoria: 
Adres www: 

Jak zapewnić firmie bezpieczeństwo i wydajność danych przechowywanych elektronicznie?
Mamy na to 4 sposoby!

Zabezpieczenie zasilania
Zasilacze awaryjne to nieodłączny element naszych systemów. Zastosowanie zasilaczy awaryjnych pozwala na ochronę sprzętu przed zakłóceniami w sieci energetycznej wywołanych działaniem pracowników lub wynikających z tak zwanej "siły wyższej". Wpływa również na wydajność pracowników w przypadku awarii, ponieważ daje czas na zapisanie wyników pracy w przypadku całkowitego zaniku zasilania.

Centralizacja danych
Jeżeli specyfika i strategia firmy na to pozwala, przenosimy dane z komputerów klienckich na serwer wymiany plików. To rozwiązanie umożliwia nie multiplikowanie tych samych danych a co za tym idzie - znaczące oszczędności zasobów. Pozwala to także na efektywniejsze zarządzanie i ułatwia dostęp pracowników różnych działów do tych samych danych.

System kopii zapasowych
Backupujemy wszystkie zgromadzone zasoby regularnymi, automatycznymi procesami. Kopie zapasowe stosujemy też do archiwizacji newralgicznych danych z komputerów klienckich, które nie mogą być przeniesione na serwer. To Państwo decydują, gdzie będziemy przechowywać określane zasoby.

Pakiet bezpieczeństwa
Stosujemy wysokiej klasy oprogramowanie najlepszych firm zajmujących się oprogramowaniem antywirusowym. Atak hakera czy złośliwe oprogramowanie nie będą już wpływać na pracę Twojej firmy.

Wysokie ubezpieczenia
Nasze działania podlegają gwarancji.

Telefon: 
+48 61 307 04 15
Adres firmy: 
ul. Garbary 95, 61-756 Poznań