Hotele

Hotel Royal***

Stylowy Hotel Royal znajduje się w centrum Poznania, w odległości około 1 km od dworca kolejowego Poznań Główny. Do dyspozycji gości są pokoje gościnne Deluxe, bufet, w którym goście znajdą wyszukane posiłki, bar, w którym znajdują się wyborne napoje alkoholowe. Co więcej, Royal Hotel oferuje też transfer z lotniska i szereg innych atrakcji. Zachęcamy do noclegu u nas zarówno osoby podróżujące służbowo, jak również rodziny z dziećmi. Poza tym w hotelu znajdują się dwie sale szkoleniowe z niezbędnym sprzętem gotowe na różnego rodzaju prezentacje marketingowe.

Hotel Royal

Nowoczesny Royal Hotel zlokalizowany jest w centrum Poznania. Obiekt stanowi najlepsze miejsce, jeżeli chcesz znaleźć nocleg mając w planach przyjazd do Poznania na weekend lub na kilka tygodni. Od nas masz niedaleko do Starego Rynku, czy Dworca Kolejowego. Gościom polecamy szwedzki bufet, 24-godzinny bar, wi-fi, miejsca parkingowe oraz usługi pralnicze. Zapraszamy do bufetu, gdzie gwarantujemy tradycyjne potrawy, w razie kłopotów doświadczeniem służy fachowy personel. W naszym hotelu bywało już wiele znanych artystów – np. Krystyna Janda, Artur Barciś.

Pałacyk Łochów

Potrzebujesz komfortowego noclegu w uroczej okolicy?  Zachęcamy do skorzystania z oferty  Hotelu Łochów. Posiada 11 odpowiednio wyposażonych salek szkoleniowych, 200 noclegów m.in. w apartamentach oraz restaurację z urozmaiconym cateringiem. Chcemy, żeby każdy klient Pałacu pod Warszawą czuł się jak w domu. W Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Pałac Łochów przyjmujemy gości przez cały rok. Wybierz dogodny dla siebie termin i zabukuj go telefonicznie: 515 001 069 bądź e-mailem: recepcja@palaclochow.pl