Edukacja Nauka

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Dietetyka - poradnictwo, Edukacja seksualna, czy też i pielęgniarstwo – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach zapewnia WSM Sosnowiec.
Szkoła medyczna w Sosnowcu zapewnia kandydatom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dobrze wyposażone sale i możliwość pogłębiania wiedzy w wielu dziedzinach.
Kadra doświadczonych wykładowców, bogata czytelnia oraz dogodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z lepszych szkół medycznych na południu Polski.

Wyższa Szkoła Medyczna – Uczelnia w Sosnowu

Tych, których interesuje zawód pielęgniarki, ratownictwo medyczne oraz dietetyka mogą doszkalać się w zawodzie na Wyższej Szkole Medycznej. Poza tym w prowadzonej przez nas uczelni można również zdobyć specjalizację w obszarze organizacji oraz zarządzania w ochronie zdrowia. Zapewniamy studia pierwszego stopnia, studia pomostowe oraz studia magisterskie. Dzięki ogromnej bazie dydaktycznej, dobrze zaopatrzonej bibliotece, a także najwyższej jakości ćwiczeń studenci WSM w Sosnowcu zdobywają dużą wiedzę, a co za tym idzie – gwarancję znalezienia wymarzonego zatrudnienia.

SJO Global Language Academy

Global Language Academy to mieszcząca się w sercu Wrocławia szkoła językowa mająca w ofercie nauczanie m.in. języka hiszpańskiego, szwedzkiego, jak również japońskiego. Jesteśmy nowoczesną placówką, w której pracują doświadczeni nauczyciele np. z Hiszpanii, Norwegii. Oferujemy różne poziomy nauki języków i długość kursów. Profesjonalnie wyposażone sale lekcyjne, repetytoria renomowanych wydawnictw, pomoce naukowe, jak również duża oferta zajęć to atuty, które wabią coraz liczniejsze grono uczniów. Ucząc języków wykorzystujemy m.in.

WSTE Uczelnia wyższa dla Ciebie

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna to niepubliczna szkoła wyższa, kształcąca inżynierów np na potrzeby transportu. Ogromna troska o studentów, wysoka jakość oferowanych kursów i ich użyteczność w poszukiwaniu pracy spowodowała, iż grono zadowolonych uczących się w WSTE systematycznie rośnie. Nasza szkoła mieści się w samym sercu Szczecina z niezmiernie prostą droga dojazdu. Zachęcamy młodych ludzi, którzy efektywnie pragną realizować swoje hobby. Tu jesteśmy: ul. Klonowica 14, 71-244 Szczecin.