Doradztwo finansowe

Odszkodowania - Eko Claim

Spółka Eko Claim mieszcząca się w UK oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na obszarze Wielkiej Brytanii.
Grono ekspertów z firmy Eko Claim reprezentuje klienta w negocjacjach z prawnikiem, przygotowuje tłumaczenia potrzebnych dokumentów, jak również bierze udział w postępowaniu o odszkodowanie. Wypadek w pracy, lub kolizja na drodze w na Wyspach? – Teraz uzyskanie rekompensaty jest zdumiewająco łatwe!
Spółka towarzyszy pokrzywdzonemu w całym procesie roszczeniowym, zapewniając pomoc i wsparcie prawne.

Firma Omega Project

Marzysz o tym, aby Twoja inwestycja była wykonana zgodnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu zakładowi jak Omega Project z Wielkopolski. Sprostamy wymaganiom stawianym nawet przez najbardziej wymagających zleceniodawców. Grupa ekspertów pracująca dla Omega Project gwarantuje usługi takie, jak kompleksowy nadzór inwestycji, doradztwo inwestycyjne, jak również inwentaryzację nieruchomości. Zapewniamy np.: opracowanie kosztorysu robót budowlanych, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe obiektów.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Chcesz, żeby Twoja inwestycja była wykonana idealnie z koncepcją i Twoimi oczekiwaniami? Powierz ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Poznaniu. Uda nam się sprostać warunkom stawianym nawet przez bardzo wymagających inwestorów. Trudnimy się kompleksową obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu zakładowi można powierzyć m.in. nadzór inwestorski w zakresie budownictwa mieszkaniowego, czy przemysłowego. Zapewniamy m.in.: kosztorysowanie robót budowlanych, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe obiektów.

Agrobankier

Planujesz zainwestować w swoje gospodarstwo rolne? Możesz skorzystać ze wsparcia doradców firmy AGROBANKIER. Nasza siedziba znajduje się w Bydgoszczy, ale zatrudnianych przez nas specjalistów wyszukasz także w innych miejscowościach. Pomożemy Ci zdobyć fundusze na kupno najnowszej generacji sprzętu m.in. do nawożenia, jak również roślin, nawozów lub każdego dowolnego celu. Gwarantujemy przejrzyste zasady kredytowania bez ukrytych gwiazdek oraz atrakcyjne oprocentowanie. Nasza propozycja to także lokaty i systemy sprzedaży ratalnej.

Omega Project – Obsługa inwestycji

Firma Omega Project, która posiada wieloletnie doświadczenie i pewną pozycję na rodzimym rynku, trudni się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa biurowego oraz jednorodzinnego, czy też użyteczności publicznej. Kadra ekspertów wchodząca w skład Omega Project proponuje usługi takie, jak generalny nadzór inwestorski, doradztwo inwestycyjne, jak również inwentaryzację budynków. Możemy zagwarantować m.in.: opinie budowlane, przygotowywanie obiektów do odbioru, przeglądy okresowe budynków. Ponadto realizujemy opisy techniczne obiektów mieszkalnych, biurowych oraz pozostałych.

Spółka ITTI z Poznania

Poszukujesz niezależnego od producentów oprogramowania doradztwa w temacie telekomunikacji? Może Ci to zagwarantować ITTI Spółka z.o.o. z Wielkopolski przy użyciu specjalistycznych metod przez wykwalifikowanych pracowników. ITTI to kadra specjalistów, którzy dzięki merytorycznej wiedzy oraz zapewnieniu bezpieczeństwa przekonują coraz liczniejsze grono odbiorców. Prócz tego posiadamy znakomite doświadczenie w kwestii pozyskiwania dotacje unijne dla różnego typu innowacyjnych usług – od zdefiniowania potrzeb, opracowania dokumentacji po rozliczenie się z dotacji.

ITTI biznes

Na swoim koncie posiadamy już wiele międzynarodowych inicjatyw, realizowanych ze środków z Unii dla podmiotów gospodarczych. Firma ITTI Spółka z .o.o. w Poznaniu posiada w tej kwestii

Księgowość24 - Program do fakturowania

Profesjonalny program do wystawiania faktur - Faktura Vat występuje w wersji Start, Standard oraz Pro. Rekomendowany małym i średnim firmom, którym zależy na sprawnym wystawianiu faktur vat, Program jest bardzo prosty w obsłudze i w instalacji ( działa w oparciu o Windows). Oferuje wszelkie niezbędne dodatki potrzebne w działalności firmy - fakturowanie z magazynem, raport kasowy, raport ze sprzedaży. Dzięki niemu wystawisz sprawnie każdy dokument kupna sprzedaży, jak wspomnianą wcześniej fakturę vat, paragon czy rachunek.